מיון ואבחון עובדים

כבר בשנות ה-70 עם הפיתוח המואץ בכלכלה חלה תבונה ניהולית במשק הישראלי לגבי חשיבות ההשקעה בכח אדם, ובצורך במיון ובהתאמת העובדים. על כן קמו מכוני מיון, שבין היתר שיתפו גרפולוגים בעבודתם. בקבוצת הגרפולוגים הראשונה שפעלה במכוני מיון אלה היה גם יצחק זמיר, מייסד "זמיר גרפולוגים". מאז ובמשך יותר מ 30 שנה, עם התגברות התודעה לחשיבות נושא משאבי האנוש בכל מערכת, אנו נותנים שרותי אבחון ללקוחות רבים בתחומי פעילות מגוונים הנעזרים בנו באבחון המועמדים. הגרפולוגיה הוכחה במרוצת השנים ככלי אבחון אמין מדוייק, ומהיר, וזאת ללא צורך בהטרדת הנבחן, או המערכת. דרך הפעולה קלה ופשוטה. כל שעל המועמד/ים לעשות הוא לכתוב קורות חיים או טקסט חופשי על דף חלק (כ 15 שורות) ולחתום בסיום הטקסט, את כתב/י היד של הנבחן/ים יש להעביר למשרדנו בצירוף תאור תפקיד, אליו מיועד/ים המועמד/ים. חוות הדעת יתקבלו אצל מזמין הבדיקה עד 48 שעות מרגע הגעת כתב/י היד לבדיקה. לזמיר גרפולוגים, צוות גרפולוגים מקצועי המסוגל לעמוד בכל כמות של כתבי יד המועברים לבדיקה, כל חוות הדעת שנכתבות ללא יוצא מן הכלל עוברות ביקורת קפדנית ובדיקה של הגרפולוג הראשי ומנכ"ל זמיר גרפולוגים וחתומות על ידו באופן אישי.

עד לא מזמן הייתה חשיבות לשליחת כתב היד המקורי בדואר, בשל החשיבות לבדיקת לחץ הכתיבה [ הכח המופעל על כלי הכתיבה ויוצר לחץ לחץ על הנייר ] עם זאת בשל פיתוחים טכנולוגים כיום החשיבות לשליחת כתב יד מקורי פחותה ולכן ניתן לשלוח את כתב ידם של המועמדים לבדיקה הגרפולוגית ע"י סריקה או בפקס, לזמיר גרפולוגים יכולת להגיב ולתת תשובות גם למספר גדול של מועמדים המועברים לבדיקה בעת ובעונה אחת, ע"י צוות גרפולוגים מיומן ומקצועי הפועל בזמיר גרפולוגים וכל זאת ע"י משלח כתבי היד סרוקים [ עם זאת רצוי שסוג הסורק או הפקס יהיו באיכות צילום גבוהה ] וזאת על מנת למטב את התוצר הגרפי המועבר אלינו [ כתבי היד ] וזאת לצורך רמת דיוק גבוהה יותר בבדיקה.

» לקבלת הצעת מחיר לשרותי גרפולוגיה: Zamirgrp@gmail.com

»  בין לקוחותינו ניתן למצוא :

 • מכוני אבחון, והשמה
 • חברות תקשורת והיי טק
 • משרדי עורכי דין
 • מנהלי חשבונות
 • חברות ביטוח
 • חברות תיירות
 • מוסדות תרבות וחינוך
 • מלונות
 • עירייות ומועצות מקומיות
 • התיישבות וקיבוצים
 • תעשייה זעירה
 • פיננסים, בנקים וחברות כלכליות
 • פוליטיקאים, ואנשי ממשל
 • ועסקים פרטיים בכל סדר גודל

לאופן שליחת כתבי יד לבדיקה לחץ כאן

מיון עובדים בתקופת מיתון

חשיבות ביצוע מבדק גרפולוגי לעובדים חדשים בתקופת מיתון גדולה הרבה יותר, בתקופת מיתון אין מקום לטעויות, הליך מיון עובדים שיכשל יוביל להפסדים של זמן וכסף, גרפולוגיה משמשת ככלי אבחוני יעיל וזול בהשוואה למבחנים אישותיים אחרים בתהליך של מיון עובדים לחברות ועסקים. אנו מקבלים פידבק חיובי מ 95% מלקוחותינו על אמינות האבחון הגרפולוגי והתאמתו לביצועי העובד בפועל, כמו כן מדי פעם חברות החליטו להעסיק עובד על אף שקיבלו מאיתנו חוות דעת שלילית לגבי התאמתו לתפקיד, כמעט בכל המקרים הם מדווחים לנו על קשיי קליטה ובסיכומו של דבר מצטערים על כך שלא יישמו את מסקנות חוות דעתנו הגרפולוגית ושלקחו סיכון שלא לצורך.

הזדמנות לקליטת עובדים חדשים - משבר הקורונה 

משבר הקורונה מביא איתו גם הזדמנות טובה ונדירה לקליטה של מועמדים חדשים שפוטרו ומצויים כרגע ללא עבודה, חלקם בתפקידים חיוניים מאד לעסקים, חברות וארגונים, אלה גם יישמחו להקלט שוב בשוק העבודה בתנאים ובמשכורות פחותות מאלה שהם הורגלו אליהם בשנים האחרונות ובשל המצב שנוצר והמשבר המתמשך, אנחנו בזמיר גרפולוגים נשמח לעזור לכם במיון מועמדים לעבודה דרכנו על מנת לעזור לכם לבחור את המועמדים המתאימים ביותר לתפקידים המוצעים בחברתכם.
מיון עובדים > להתחלה לחץ כאן
שרותי גרפולוגיה נוספים:

סניף ראשי [ אירופה ] 
דימיטרי גיונארי 53 אתונה - יוון.

סניף ישראל [ דרום ] 
נוגה 15 ערד - ישראל.


טלפון ישיר למנהלת המשרד, מלי זמיר.
052-8644360

מייל :  zamirgrp@gmail.com

כתובת למשלוח דואר
ת"ד 23050 תל אביב 61231

כנסו גם לעמוד הפייסבוק שלנו זמיר גרפולוגים

אין קבלת קהל במשרדים ובשלוחות ללא תיאום מראש, יש לפנות טלפונית או בדוא"ל לתאום.
Tel Aviv, Israel
P.O.B 23050 zip 61231

Direct phone: 00-972-528644360