שרותים משפטיים | גרפולוגיה משפטית

כתיבת חוות דעת עבור בית משפט


הודעה חשובה : החל מתאריך 20-2-2019 אנו לא מקבלים יותר עבודות חדשות בנושא חוות דעת לבית משפט מלבד עבודות של הפקת חוות נגדית, חוות דעת נגדית הכוונה לחוות דעת שאנו יכולים לכתוב נגד חוות דעתו של גרפולוג אחד בסוגייה משפטית, הפקת חוות דעת נגדית היא עבודה מורכבת יותר ודורשת מהגרפולוג לטרפד את חוות דעתו של גרפולוג אחר ולמצוא בה פגמים שבוצעו במהלך הבדיקות שגרפולוג זה עשה, לחוות דעת מסוג זה כח רב בבית המשפט, בסוגיות שיש בהן מעורבות של גרפולוג שכתב חוות דעת, שלדעתכם היא שגוייה או מוטעית, לפנייה בנושא חוות דעת נגדית יש ליצור איתו קשר תחילה במייל ולציין שאתם מעוניינים בחוות דעת נגדית ואנו נחזור אליכם עם מידע, פרטים ועלויות : Zamirgrp@gmail.com 

להלן מידע נוסף בנושא חוות עת נגדית לחוות דעתו של גרפולוג אחר : 

גרפולוגים רבים כותבים חוות דעת לבית המשפט בנושאים של אימות או זיוף כתב יד או חתימות, חוות דעת אלה לעתים קרובות מסייעות מאד בקבלת פסיקה בבית המשפט ושופטים רבים מתייחסים לחוות דעת אלה ברצינות רבה וטוב שכך, אך לעתים לא רחוקות הגרפולוג שביצע את הבדיקה מבצע טעות אחת או מספר טעויות במהלך בדיקת החומר שמובילות למסקנה מקצועית  שגוייה ומכאן להטעות את בית המשפט בחקר האמת, לכן ישנה חשיבות מרובה לחוות דעת נגדית, חוות דעתו של גרפולוג אחר, שיצביע על הפגמים בהליך הבדיקה של הגרפולוג שביצע את הטעויות, אם בוצעו כאלה.

עבודתו של גרפולוג על חוות דעת נגדית היא עבודה מורכבת יותר מכתיבת חוות דעת גרפולוגית בסוגייה משפטית, בשל העובדה שהגרפולוג שצריך להזים [ לשלול ] את חוות דעתו של הגרפולוג שכתב את חוות הדעת, היא עבודה מחקרית של חיפוש פגמים בחוות הדעת, ככל שימצאו יותר פגמים מקצועיים בחוות דעתו של הגרפולוג, כך ניתן לבסס מסקנה מקצועית בסבירות גבוהה יותר, השוללת או הפוסלת את מסקנתו המקצועית של הגרפולוג וחוות דעת כזו יכולה לפסול את חוות דעתו של הגרפולוג שהציג לבית המשפט חוות דעת פגומה או בעייתית. אנו בזמיר גרפולוגים מתמחים בכתיבת חוות דעת נגדיות לחוות דעת של גרפולוגים אחרים [ בעולם הגרפולוגיה בארץ, גרפולוגים אחרים לא מאד מסמפטים אותנו על כך ] אבל לדעתו חקר האמת הוא מעל הכל, אם יש לכם סוגייה משפטית המצריכה כתיבה של חוות דעת נגדית, נשמח לעזור לכם, להלן הליך הבדיקה : 

בשלב ראשון
תחתמו על הצעת מחיר לביצוע הבדיקה ויש להסדיר תשלום של 1000 ש"ח + מע"מ לבדיקה ראשונית של החומר [ חוות הדעת של הגרפולוג שאתם חושדים שטעה במסקנתו המקצועית ] לאחר שתחתמו על הצעת המחיר ותסדירו תשלום, תשלחו את חוות הדעת על כל נספחיה בדוא"ל לזמיר גרפולוגים ואנו נחזור אליכם עם מסקנה ראשונית כתובה, שימו לב, לא בכל המקרים גרפולוגים מבצעים טעויות, התשובה שתינתן לכם תכלול את מסקנתו של זמיר סיון [ הגרפולוג ] על חוות דעתו של הגרפולוג שמנגד, אם ניתן לתקוף את חוות הדעת הזו, או אם חוות הדעת תקינה ולא ניתן לתקוף אותה, התשלום בסך 1000 ש"ח + מע"מ הינו עבור ביצוע הבדיקה הראשונית, ללא קשר לתוצאת הבדיקה.

שלב שני
אם זמיר סיון יחליט שחוות הדעת שנכתבה תקינה והמסקנה המקצועית שכתב הגרפולוג נכונה - תקבלו על כך דיווח ולא תעברו לשלב הבא,  אך אם יימצאו פגמים בחוות דעתו של הגרפולוג, אנו נכתוב לכם את סוג הפגמים ואם תאשרו אותם, נוכל להנפיק חוות דעת נגדית. העלות לחוות דעת נגדית עומדת על 3500 ש"ח + מע"מ.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

לזמיר גרפולוגים ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום הגרפולוגיה בישראל. משרדנו משרת כיום מאות עסקים, חברות ועל חלק בלתי נפרד מלקוחותינו נמנים משרדי עורכי דין, ומשרדי חקירות, המשתמשים בשרותינו המשפטיים באופן שוטף.

זמיר גרפולוגים מוסמכים מטעם בתי המשפט בישראל למתן חוות דעת ועדות מומחים.

השוואת כתבי יד וחתימות לצורך חוות דעת גרפולוג מומחה בבית משפט.

הגרפולוגיה המשפטית כוללת : השוואת מסמכים, השוואת זיוף חתימות על מסמכים כגון : צוואות, ירושות, הסכמים למינהם ושטרות חוב או שטרות ערבות.

השוואת כתבי היד והחתימות מתבצעת ע"י מכשור מתקדם בדמות : מיקרוסקופ, זכוכיות מגדלת בגדלים שונים עם ובלי גופי תאורה שונים, סריקה ממוחשבת וכיוצ"ב.

בנושאים של בדיקת זיוף חתימה על צוואה או ירושה, לעתים יש צורך בהגעתו של הגרפולוג למשרדי הרשם לענייני ירושה או צוואה ברחבי הארץ.

לצורך כך מגיע הגרפולוג עם מכשור מיקרוסקופי ידני ומצלמה מיקרוסקופית נלווה המחוברת למחשב נייד.

 

זמיר גרפולוגים : גרפולוגיה משפטית | תחומי התמחות.

 • השוואת כתבי יד וחתימות בחשד לזיוף / זיהוי והשוואת כתבי יד.
 • כתיבת חוות הדעת מתבצעות בנוסח המשפטי ע"פ התקן המקובל בבתי המשפט.­­­
 • זיהוי ואימות חתימות במסמכים שונים / זיהוי והשוואת חתימות.
 • איתור זיופי חתימות על מסמכים / אימות חתימות בדיקת זיוף חתימה.
 • בדיקות מיקרוסקופיות ומעבדתיות לכתבי יד, מסמכים וחתימות.
 • הכנת עורכי דין לקראת חקירה נגדית של מומחה [ גרפולוג ] .
 • בדיקות דיו, בדיקת גיל מסמך, השוואת לחץ כתב.
 • בדיקת זיוף חתימות על מוצרי ערך ואמנות.
 • מתן עדות מומחה לגרפולוגיה משפטית בבית משפט.
 • הגעת גרפולוג לרשם לענייני ירושה לבדיקת חתימה על ירושה או צוואה מקורית.
 • השוואת כתבי יד במכתבי איומים / השוואת כתובות גרפיטי.
 • בדיקת זיופי חתימות על ספחי אשראי / המחאות / תעודות משלוח.


אופן הכנת חוות הדעת לבית משפט:

 1. פגישה אישית בין הלקוח או עוה"ד עם הגרפולוג לצורך בדיקת מסמכים ראשונית וקבלת החלטה לגבי המשך טיפול.
 2. כתיבת חוות דעת מפורטת ומנומקת עבור בית משפט.
 3. .במקרה הצורך, מתן עדות מומחה בבית משפט. עדות המומחה מתבצעת ע"י הגרפולוגזמיר סיון, אשר הינו מומחה להשוואת כתבי יד וחתימות, מנכ"ל זמיר גרפולוגים.

גרפולוגיה משפטית נדרשת לצורך השוואה של כתבי יד וחתימות, שופטים רבים משתמשים בחוות דעתם של מומחים בתחום גרפולוגיה משפטית לצורך עזרה בתיקים משפטיים וכצורך להתחקות אחר האמת, גרפולוג משפטי בוחן את מרכיבי כתב היד והחתימות על המסמכים שהוגשו בפניו ובין היתר מבצע בדיקות שטף דיו, לחץ כתב, תנועות מוטוריות אופייניות, אלמנטים גרפיים יחודיים בכתב היד ועוד, כמו כן מומחים בתחום של גרפולוגיה משפטית משתמשים במכשור מקצועי לצורך הבדיקה כגון : תאורה אופטית, מיקרוסקופ, צילומי מעבדה, תוכנות לעיבוד תמונה, תוכנות לעיבוד רזולוציה ועוד.

ישנה נטייה לטעות בהבדלים שבין גרפולוגיה משפטית לבין השוואת מסמכים, השוואת מסמכים הוא תחום שונה לחלוטין, בתחום זה נדרש מהמומחה לבדוק את אמינות המסמכים עצמם ולא את כתב היד והחתימות שבהן, כלומר מומחים בתחום של השוואת מסמכים בודקים פרמטרים כגון : גיל המסמך, גיל הדיו, סוג הנייר, סוג ההדפסה, סוג הדיו ועוד בדיקות כימיות נוספות שמקורן במז"פ.


מחלקת גרפולוגיה משפטית של זמיר גרפולוגים ברשות המומחה להשוואת כתבי יד וחתימות זמיר סיון, נותנים שרות ועדות מומחה לתיקים המנוהלים בבתי המשפט הבאים : תל אביב, חיפה, ירושלים, ראשל"צ, רחובות, באר שבע, נתניה, נצרת, אילת, רמת גן, פתח תקווה, הרצליה. כמו כן באם קיימים מסמכים לבדיקה שלא ניתן להוציא ממקום הימצאם שבל מגבלות שונות, ניתן להזמין בדיקה בתאום מראש, אז יגיע הגרפולוג זמיר סיון עם ציוד מעבדתי נלווה הכולל מיקרוסקופ, מחשב נייד, סורק וציוד נוסף לצורך הבדיקה וההשוואה.

במקרים שנדרש לבדוק מסמכים מחוץ לגבולות ישראל, יש לתאם עם המשרד עלויות ע"פ היעד והזמן הנדרש.


בין לקוחותינו נמנים משרדי עריכת דין מהמובילים בישראל. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

שרותי גרפולוגיה נוספים:

סניף ראשי [ אירופה ] 
דימיטרי גיונארי 53 אתונה - יוון.

סניף ישראל [ דרום ] 
נוגה 15 ערד - ישראל.


טלפון ישיר למנהלת המשרד, מלי זמיר.
052-8644360

מייל :  zamirgrp@gmail.com

כתובת למשלוח דואר
ת"ד 23050 תל אביב 61231

כנסו גם לעמוד הפייסבוק שלנו זמיר גרפולוגים

אין קבלת קהל במשרדים ובשלוחות ללא תיאום מראש, יש לפנות טלפונית או בדוא"ל לתאום.
Tel Aviv, Israel
P.O.B 23050 zip 61231

Direct phone: 00-972-528644360